CyBuses Cyprus buses information, simplified

Bus 30 timetable

Parklane Hotel - New Port - My Mall

Timetable for 2nd December 2023 (72 trips, from 6 a.m. until 8:50 p.m.)

  • 06:00 Megalou Alexandrou - Ex Le Meridien
  • 06:00 Megalou Alexandrou - Periyiali Gardens
  • 06:01 Paradromos Amathountos - St. Raphael Hotel
  • 06:02 Paradromos Amathountos - Grand Resort Hotel
  • 06:02 Paradromos Amathountos - Elias Hotel
  • 06:04 Amathountos Ave. - Atlantic Bay Hotel
  • 06:08 Amathountos Ave. - Ancient Amathounta
  • 06:08 Amathountos Ave. - Amathus hotel
  • 06:09 Amathountos Ave. - Mediterranean Hotel 1
  • 06:10 Amathountos Ave. - Four Seasons Hotel
  • 06:11 Amathountos Ave. - Armonia Beach
  • 06:12 Amathountos Ave. - Poseidonia Hotel
  • 06:12 Amathountos Ave. - Sailing Centre
  • 06:13 Amathountos Ave. - Marathon Hotel
  • 06:15 Vasileos Georgiou A´ - Pervolas
  • 06:16 Vasileos Georgiou A´ - Stymfalion
  • 06:16 Vasileos Georgiou A´ - Apollonia Hotel 1
  • 06:18 Vasileos Georgiou A´ - Amerikanas
  • 06:18 Vasileos Georgiou A´ - Ydras
  • 06:19 Vasileos Georgiou A´ - Dasoudi Beach
  • 06:20 Vasileos Georgiou A´ - Andrea Zappa
  • 06:21 Promachon Eleftherias - KEAN 1
  • 06:23 28 Oktovriou - Debenhams 1
  • 06:23 28 Oktovriou - Kerkyras
  • 06:25 28 Oktovriou - Akti Olympion B´ Beach
  • 06:25 28 Oktovriou - Zoo
  • 06:27 Christodoulou Chatzipavlou - Mistral Hotel
  • 06:28 Christodoulou Chatzipavlou - Anexartisias
  • 06:28 Spyrou Araouzou - Molos Parking Place
  • 06:30 Tzelal Bagiar - Agios Antonios Church 1
  • 06:31 Fragklinou Rousvelt - KEO 1
  • 06:32 Fragklinou Rousvelt - Water Board 1
  • 06:33 Fragklinou Rousvelt - Synergatismou
  • 06:34 Fragklinou Rousvelt - Aimilou Veaki
  • 06:35 Omonoias Ave. - Tsiflikoudion
  • 06:39 New Port
  • 06:39 New Port - Passenger Building
  • 06:42 Port Parallel Road - 1st Stop
  • 06:43 Port Parallel Road - 2nd Stop
  • 06:46 Port Parallel Road - 3rd Stop
  • 06:48 Kathetos Limaniou - Kosta Monti
  • 06:49 MY MALL